Dom Gotlandia

W „GOTLANDIA” – największym murowanym domu „W Ogrodzie Dla Gości”, przestrzeń i komfort rysują piękna wizję wypoczynku w otoczeniu natury. Projekt tego imponującego obiektu został zainspirowany potrzebą wspólnego celebrowania życia, stwarzając idealne warunki do rodzinnego wypoczynku i uroczystości.

Z każdym krokiem w „GOTLANDII” odczuwalna jest przestronność i swoboda. Duże, otwarte sale są jak stworzone do spotkań, rozmów i wspólnych posiłków. Tutaj, rodzinne anegdoty przeplatają się z melodyjnym śmiechem, tworząc wspomnienia, które na zawsze pozostaną w sercach.

Otulony zielenią ogrodu, Dom „GOTLANDIA” umożliwia bliski kontakt z przyrodą. Taras domu jest jak naturalne przedłużenie salonu, zapraszając do spędzania czasu na zewnątrz, bez względu na porę roku. Tuż obok, miejsce na ognisko czy przydomowy grill stają się centrum rodzinnych uroczystości, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością.

Spodziewaj się wypoczynku!

loader-image
Sasino
07:47, 29.05.2024
temperature icon 17°C
Humidity 84 %
Pressure 1016 hPa
Wind 6 Km/h

Okoliczne atrakcje

Pozostałe domy we Wieprznicy

Dom Bornholm

Odkryj "Bornholm" w "W Ogrodzie Dla Gości" – oazę ciepła i rodzinnego nastroju, gdzie salonik est sercem domu, a wspólne chwile nabierają nowego znaczenia. Tutaj, gdzie przestronność spotyka przytulność, każdy dzień kończy się historią napisaną przy blasku ognia. Domek "Bornholm" to Twoje miejsce na ziemi, gdzie każdy moment to czas na odpoczynek i radość z bycia razem.

Dom Olandia

"OLANDIA" – gdzie nowoczesny design spotyka nieskończoną przestrzeń. Ten dom letniskowy "W Ogrodzie Dla Gości" to kwintesencja komfortu, otulona szumem drzew. Z każdym promieniem światła wnętrza ożywają, oferując estetyczny odpoczynek i uczucie spójności z przyrodą. Oddaj się relaksowi w miejscu, gdzie każdy kąt został zaprojektowany z myślą o Tobie i Twoich bliskich. "OLANDIA" to synonim luksusu w harmonii z otaczającą zieleń.

Dom Zelandia

Odkryj "Zelandię", gdzie luksus spotyka dziką przyrodę "W Ogrodzie Dla Gości". Przestronny i pełen światła dom letniskowy z zapierającym dech w piersiach tarasem widokowym to oaza dla tych, którzy cenią sobie piękno i przestrzeń. "Zelandia" zaprasza do celebrowania każdego momentu w luksusowych warunkach, gwarantując wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. To więcej niż dom – to sceneria dla życia w najlepszym wydaniu.