Witaj w Ogrodzie "Dla Gości"!

Zapraszamy do „W Ogrodzie Dla Gości” – oazy spokoju, gdzie magia Bałtyku i szept wiatru wśród traw Sasina tworzą kulisy do niepowtarzalnego wypoczynku. Tutaj, gdzie natura splata się z nowoczesnością, prezentujemy pięć wyjątkowych obiektów, nazwanych na cześć wysp bałtyckich, będących synonimem harmonii i odprężenia.

Rugia, Olandia, Bornholm, Gotlandia i Zelandia – w każdym domu odnajdziesz kącik spokoju, a otaczający ogród daje przestrzeń na poranną jogę, popołudniową kawę czy nocne rozmowy pod gwiaździstym niebem. Sasino z jego bałtyckim dziedzictwem kryje w sobie miejsca, które oczarują Cię swą dziką urodą.

W „W Ogrodzie Dla Gości” każdy element krajobrazu został starannie wkomponowany w architekturę obiektów, tworząc scenę dla Twoich najpiękniejszych wspomnień. Odkryj okoliczne tętniące życiem ścieżki rowerowe EuroVelo, smakuj lokalne przysmaki w Restauracji u Ewy i zatrać się w relaksie wśród szumu morza.

Przygarnij kawałek Sasina do swojego serca, rezerwując pobyt w „W Ogrodzie Dla Gości”. To miejsce, gdzie każdy oddech jest pełen spokoju, a każdy krok prowadzi do nowych odkryć. Zapraszamy do miejsca, gdzie Bałtyk spotyka bezkresne niebo, a spokój staje się codziennością.

loader-image
Sasino
19:28, 13.06.2024
temperature icon 12°C
Humidity 61 %
Pressure 1016 hPa
Wind 12 Km/h

Domki W Ogrodzie

Dom Olandia

"OLANDIA" – gdzie nowoczesny design spotyka nieskończoną przestrzeń. Ten dom letniskowy "W Ogrodzie Dla Gości" to kwintesencja komfortu, otulona szumem drzew. Z każdym promieniem światła wnętrza ożywają, oferując estetyczny odpoczynek i uczucie spójności z przyrodą. Oddaj się relaksowi w miejscu, gdzie każdy kąt został zaprojektowany z myślą o Tobie i Twoich bliskich. "OLANDIA" to synonim luksusu w harmonii z otaczającą zieleń.

Dom Zelandia

Odkryj "Zelandię", gdzie luksus spotyka dziką przyrodę "W Ogrodzie Dla Gości". Przestronny i pełen światła dom letniskowy z zapierającym dech w piersiach tarasem widokowym to oaza dla tych, którzy cenią sobie piękno i przestrzeń. "Zelandia" zaprasza do celebrowania każdego momentu w luksusowych warunkach, gwarantując wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. To więcej niż dom – to sceneria dla życia w najlepszym wydaniu.

Dom Bornholm

Odkryj "Bornholm" w "W Ogrodzie Dla Gości" – oazę ciepła i rodzinnego nastroju, gdzie salonik est sercem domu, a wspólne chwile nabierają nowego znaczenia. Tutaj, gdzie przestronność spotyka przytulność, każdy dzień kończy się historią napisaną przy blasku ognia. Domek "Bornholm" to Twoje miejsce na ziemi, gdzie każdy moment to czas na odpoczynek i radość z bycia razem.

Dom Gotlandia

"Gotlandia" w "W Ogrodzie Dla Gości" to dom, gdzie przestrzeń spotyka komfort. To tutaj, w największym murowanym domu ośrodka, rodzina i przyjaciele mogą cieszyć się razem nieograniczonymi chwilami radości. Zaprojektowany z myślą o wspólnym celebrowaniu chwili, każdy element domu to zaproszenie do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Odkryj miejsce, gdzie każde spotkanie staje się wyjątkowe, a czas spędzony razem jest prawdziwym świętowaniem życia.

Wyposażenie ośrodka!

Zajrzyj do ośrodka!

Wybierz termin wypoczynku!

Odkrywaj nowe aktywności!

Rezerwat przyrody Choczewskie Cisy

Rezerwat Choczewskie Cisy - oazy spokoju i dzikiej przyrody na Kaszubach. To tu, wśród wiekowych cisów i rzadkich roślin, można odnaleźć ukojenie i bliskość z naturą. Przemierzając szlaki wzdłuż jego granic, odwiedzający mają szansę na spotkanie z historią zaklętą w starych drzewach

Sea Park Sarbsk

Odkryj tajemnice morskiego świata w Sea Park Sarbsk, gdzie największe w Polsce fokarium, oceanarium prehistoryczne 3D i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających. To miejsce, gdzie edukacja spotyka się z zabawą, oferując niezapomniane wrażenia dla całej rodziny. Wyrusz na edukacyjną podróż pełną odkryć i spotkań z fascynującymi mieszkańcami głębin.