Dom Lëpa

Zapraszamy do wyjątkowego domku „Lëpa” (Lipa), położonego w sercu malowniczego ośrodka „Kaszuby Tree House”. Ten przytulny, 35-metrowy kwadratowy domek, stanowi idealne miejsce na relaks i odpoczynek w otoczeniu natury.

Wnętrze „Lëpy” to przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym, które tworzą przytulną przestrzeń do spędzania czasu z bliskimi. Ogromne przeszklenia frontowe i boczne witryny umożliwiają rozkoszowanie się widokiem na otaczający las i pozwalają w pełni cieszyć się naturalnym światłem.

Odrębna sypialnia zapewnia komfortowy sen, a antresola sypialna stanowi dodatkowe miejsce do spania, idealne dla dzieci lub gości. W domku znajduje się także funkcjonalna łazienka z nowoczesnymi udogodnieniami.

Na zewnątrz domku czeka na Państwa weranda ze sprzętem grillowym i meblami ogrodowymi, gdzie można spędzać letnie wieczory przy wspólnym posiłku na świeżym powietrzu. Otoczenie domku to przepiękne krajobrazy, ścieżki do spacerów i rowerowe trasy, które zapraszają do aktywnego wypoczynku.

Pobyt w domku „Lëpa” to nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale przede wszystkim wyjątkowe doświadczenie bliskości z naturą. Wdychaj świeże powietrze, słuchaj śpiewu ptaków i zrelaksuj się w ciszy lasu. Kaszuby Tree House to miejsce, gdzie można na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i w pełni cieszyć się urokami przyrody. Zapraszamy do odkrywania tego magicznego zakątka Kaszub!

Spodziewaj się wypoczynku!

loader-image
Skorzewo
20:22, 13.07.2024
temperature icon 17°C
Humidity 76 %
Pressure 1011 hPa
Wind 20 Km/h

Okoliczne atrakcje

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana”

Zakłady „Lubiana” to wizytówka polskiej porcelany, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. To miejsce, gdzie można z bliska przyjrzeć się procesowi tworzenia porcelanowych dzieł sztuki, stanowiących połączenie elegancji i praktyczności.

Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach

Odkryj serce Kaszub w Parku Etnograficznym im. Gulgowskich we Wdzydzach, gdzie ponad 50 zabytkowych budynków i warsztaty rzemieślnicze ożywiają tradycje regionu. To miejsce, gdzie historia spotyka się z kulturą, oferując bogatą lekcję dla odwiedzających w każdym wieku.

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie to nie tylko hołd dla Józefa Wybickiego, ale i fascynująca podróż przez polską historię narodową. Otoczone zabytkowym parkiem, stanowi kluczowe miejsce dla zrozumienia polskich dążeń niepodległościowych.

Pozostałe domy w Kaszuby Tree House

Dom Jeglëna

Zanurz się w spokoju domku „Jeglëna” (Jałowiec). Jednoizbowy, 19-metrowy azyl oferuje salon sypialny z aneksem kuchennym i nowoczesną łazienką. Otoczony malowniczą werandą z grillem i meblami ogrodowymi, zapewnia widok na kojący las, idealny do relaksu i wypoczynku.

Dom Dana

Odkryj luksusowy domek „Dana” (Świerk) w Kaszuby Tree House – 35 m² czystego komfortu. Przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym, ogromne przeszklenia z widokiem na naturę, odrębna sypialnia, antresola i weranda z grillem. Idealne miejsce na relaks i wypoczynek blisko natury.

Dom Papla

Zapraszamy do domku „Papla” (Topola) – idealnej ucieczki w serce przyrody. Przestronny salon z jadalnią, aneks kuchenny, ogromne przeszklenia z widokiem na las. Przytulna sypialnia i antresola zapewniają komfort i prywatność. Relaks na werandzie z grillem i meblami ogrodowymi gwarantowany.