Dom Jeglëna

Odkryj urok Domku „Jeglëna” – 19-metrowej oazy spokoju, idealnej dla osób szukających bliskiego kontaktu z naturą. Ten jednoizbowy domek oferuje przestronny salon z wygodnym aneksem kuchennym oraz funkcjonalną łazienkę, zapewniając wszystko, co potrzebne do komfortowego pobytu.

Wnętrze domku „Jeglëna” łączy nowoczesny design z naturalnymi materiałami, tworząc przytulną atmosferę. Duże okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, a klimatyzacja zapewnia komfort w każdą pogodę.

Domek otacza przestronna weranda z meblami ogrodowymi i sprzętem grillowym, idealna na relaksujące chwile w otoczeniu przyrody. Widok na gęsty las jałowców dodaje uczucia spokoju i prywatności.

Położenie domku w otulinie lasu pozwala na bezpośredni kontakt z naturą. To idealne miejsce na poranne spacery, wieczorne rozmowy przy grillu i pełne relaksu dni spędzone na łonie natury.

Zarezerwuj pobyt w Domku „Jeglëna” i zanurz się w harmonii kaszubskich lasów.

Spodziewaj się wypoczynku!

loader-image
Skorzewo
23:52, 11.07.2024
temperature icon 17°C
Humidity 97 %
Pressure 1016 hPa
Wind 10 Km/h

Okoliczne atrakcje

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana”

Zakłady „Lubiana” to wizytówka polskiej porcelany, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. To miejsce, gdzie można z bliska przyjrzeć się procesowi tworzenia porcelanowych dzieł sztuki, stanowiących połączenie elegancji i praktyczności.

Kaszubska Wieża Widokowa

Wieża Widokowa na Wieżycy to serce Kaszub, oferujące niezrównane widoki na otaczającą przyrodę i jeziora. To miejsce, gdzie historia i tradycja spotykają się z naturalnym pięknem, zapewniając niezapomniane wrażenia każdemu, kto zdecyduje się zdobyć ten szczyt​

Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach

Odkryj serce Kaszub w Parku Etnograficznym im. Gulgowskich we Wdzydzach, gdzie ponad 50 zabytkowych budynków i warsztaty rzemieślnicze ożywiają tradycje regionu. To miejsce, gdzie historia spotyka się z kulturą, oferując bogatą lekcję dla odwiedzających w każdym wieku.

Pozostałe domy w Kaszuby Tree House

Dom Lëpa

Zapraszamy do domku „Lëpa” (Lipa) w sercu Kaszub. To 35 m² czystego komfortu: przestronny salon z jadalnią, aneks kuchenny, ogromne przeszklenia otwierające na malownicze widoki, przytulna sypialnia i antresola. Idealne miejsce na relaks i wypoczynek, otoczone piękną przyrodą i bliskością natury.

Dom Dana

Odkryj luksusowy domek „Dana” (Świerk) w Kaszuby Tree House – 35 m² czystego komfortu. Przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym, ogromne przeszklenia z widokiem na naturę, odrębna sypialnia, antresola i weranda z grillem. Idealne miejsce na relaks i wypoczynek blisko natury.

Dom Papla

Zapraszamy do domku „Papla” (Topola) – idealnej ucieczki w serce przyrody. Przestronny salon z jadalnią, aneks kuchenny, ogromne przeszklenia z widokiem na las. Przytulna sypialnia i antresola zapewniają komfort i prywatność. Relaks na werandzie z grillem i meblami ogrodowymi gwarantowany.