Sasino Garden

Domki w ogrodzie – Nadmorski klimat na wyciągnięcie ręki. Sasino Garden – to niezwykle klimatyczne domki w pięknym ogrodzie, blisko nadmorskiej plaży zlokalizowane w najpopularniejszej, a zarazem najbardziej malowniczej i urokliwej części wybrzeża Morza Bałtyckiego w Sasinie.

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

Sasino Garden jest dostępny dla wybranych dat.

sasino garden

Jesteśmy sąsiadami słynnej i bardzo popularnej restauracji „Ewa zaprasza”. Miejscowość ta każdego roku przyciąga turystów przede wszystkim plażą, która sprawia wrażenie niemal bezkresnej i bezludnej. W Sasinie mamy najróżniejsze atrakcje, spośród których każdy najdzie coś dla siebie. Dzięki temu zarówno fanatycy sportu jak i miłośnicy długich spacerów po piaszczystej plaży będą w siódmym niebie.
Sasino to jeden z najpiękniejszych zakątków, a majacząca na horyzoncie latarnia Stilo jest jej drogowskazem. Nasze domki przy morzu pozwalają w pełni cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi. Skorzystaj z oferty domków całorocznych na wynajem, poddaj się niezwykłemu klimatowi nad polskim morzem.

Szczegóły oferty

max 8 osób

od 1000 zł / doba

3 podwójne łóżko, 2 pojedyncze łóżka

140m2

Wyposażenie

Domy Sasino Garden wyposażyliśmy w 

Meble ogrodowe
Kuchnia
Czworonogi mile widziane
Bezpłatny parking na miejscu

Kominek

Atrakcje

Domy Sasino Garden wyposażyliśmy w 

Morze
Las
Plaża
Palenisko

Warto zobaczyć

ROWEREM WOKÓŁ SASINA

Sasino to znakomite miejsce dla miłośników dwóch kółek. Przebiega tędy trasa Euro Velo 10, czyli szlak wokół Bałtyku. Wiją się tu głównie leśnej ścieżki rowerowe. Można też oczywiście planować lokalne wycieczki. Na rowerze dojedziemy z Sasina, przez Rezerwat Przyrody na plażę, a także do Łeby (około 17 km) czy też innych nadmorskich wsi i miasteczek wzdłuż wybrzeża.

PLAŻA

Sasino to jeden z najpiękniejszych zakątków nad Bałtykiem. Z dala od zgiełku, bez gwaru typowego dla nadmorskich kurortów. Urok tego miejsca tkwi w jego malowniczym położeniu. Wykonacie setki zdjęć i selfie, mając za tło gęsty sosnowy las, piękne szerokie plaże, ruchome wydmy, malownicze klify. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią ciszę, lubią aktywnie spędzać czas i marzą o kameralnym urlopie nad morzem.

REZERWAT PRZYRODY MIERZEJA SARBSKA

Gęsty, nadmorski bór sosnowy to doskonale miejsce na spacer. Daje przyjemne wytchnienie, gdy doskwiera wysoka temperatura. Na terenie rezerwatu znajduje się imponująca latarnia Stilo oraz ruchome wydmy. Rezerwat ciągnie się nie tylko wzdłuż wybrzeża Bałtyku, ale także obok jeziora Sarbsko. Dla tych którzy bardziej cenią aktywny wypoczynek i bliskość natury to cudowne i spokojnie miejsce na piesze wędrówki.

LATARNIA STILO

Zbudowana została na początku XX wieku na szczycie wydmy. Dziś latarnia udostępniona jest do zwiedzania. Wystarczy pokonać około 200 stopni i już możemy podziwiać zapierający dech w piersi widok na okolicę. Latarnia Stilo stanowi fragment Szlaku Latarni Morskich.

OKOLICA

Plaża i ruchome wydmy
Lasy – Choczewskie cisy
Pałac Ciekocinko
Łeba
Latarnia Morska Stilo
Sea Park Sarbsk
Mierzej Sarbska
Rezerwat Przyrody
Rowery – Euro Velo 10

Galeria