Dom pod Klonem

Pozwól sobie na niezapomniany wypoczynek w 200-letnim całorocznym kaszubskim domu z bali. Poczuj tradycję i historię regionu w otoczeniu pięknych lasów i jezior kaszubskich.

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

Kaszubski Dom pod Klonem jest dostępny dla wybranych dat.

dom pod klonem

Pozwól sobie na niezapomniany wypoczynek w 200-letnim całorocznym kaszubskim domu z bali. Poczuj tradycję i historię regionu w otoczeniu pięknych lasów i jezior kaszubskich. Dom pod klonem wyposażyliśmy tak, abyście mogli odpocząć w komfortowych warunkach, a jednocześnie zadbaliśmy o zachowanie charakteru i atmosfery wiekowego domostwa. Na terenie obiektu wypoczynkowego Wieprznica 4 znajdziecie infrastrukturę wypoczynkową – pergole, miejsce na grill, odpoczynek na hamakach a nawet boisko do tenisa/koszykówki. Aktywność w ciągu dnia ułatwią kajaki oraz rowery, a każdy dzień możecie podsumować kąpielą w bani podgrzewanej drewnem. W razie niepogody, skorzystajcie z relaksu i kontemplacji przy kominku na bujanym, babcinym fotelu czytając jedną z dziesiątek książek w kolekcji dostępnej dla Was na miejscu.

Szczegóły oferty

max 7 osoby
od 650 zł / doba
2 podwójne łóżka, 3 pojedyncze łóżka
140m2

Wyposażenie

Dom pod Klonem wyposażyliśmy w wysokiej jakości sprzęt wypoczynkowy. W domu znajdziecie też tradycyjne elementy wyposażenia: kominek, bujane fotele, drewniane meble kuchenne oraz jadalne. Kuchnia w pełni wyposażona w tym dostępna lodówka i zmywarka. W ramach infrastruktury otoczenia skorzystaj z ogrodu, kortu do tenisa i sprzętu do grillowania.

Kuchnia
Klimatyzacja
Meble ogrodowe
Czworonogi mile widziane
Parking w cenie jednej książki dołożonej do biblioteki

Atrakcje

Goszczących w Domu pod Klonem, zachęcamy do poświęcenia czasu na wizytę w naszych lokalnych, kaszubskich atrakcjach turystycznych. Poniżej kilka propozycji dla miłośników natury, kultury i osób ciekawych lokalnych specjałów kulinarnych.

Kamienne Kręgi w Odrach
Jezioro Wdzydzkie, Krzyż Jezior Wdzydzkich
Wieża Widokowa Wieżyca
Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny
Stary Browar w Kościerzynie
Fabryka Porcelany w Łubianie
Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie
Wsie Kaszubskie – Lipusz, Borsk, Juszki
Trasy rowerowe w sercu Kaszub

Jezioro
Las
Kajak
Rzeka
Palenisko

Galeria