Dom na Kaszubach Lektura

„NATURA I LEKTURA” to luksusowe domki umiejscowione pośrodku gęstych lasów nad jeziorem na Kaszubach. Miejsce odpoczynku i kontemplacji, gdzie na łonie przyrody, wśród książek nasi Goście odzyskują spokój.

Wymagane pola *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

Dom na Kaszubach Lektura jest dostępny dla wybranych dat.

W przytulnych domkach z kominkiem, z widokiem na jezioro, przy lekturze i kawie spędzicie niezapomniane chwile. Chwile z książkami (ponad 200 sztuk w kolekcji), to nie wszystko, co oferujemy. Z salonu wyjdziecie wprost na taras; leżaki, krzesła, hamaki, parasole i stoliki pozwalają na odpoczynek z widokiem na jezioro.

Jako goście możecie zrelaksować się w ruskiej bani, saunie lub przy ognisku. Dla „lekturzystów” aktywnych sportowo oferujemy boisko wielofunkcyjne ze sztuczniej trawy. Jeśli lubicie Tokarczuk, Tołstoja, Mroza oraz tenis, badmintona, koszykówkę, piłkę nożną, rowery, zapach lasów i wieczory przy kominku – to jest to miejsce idealne dla Was.
Cały dom jest do dyspozycji Gości.

Szczegóły oferty

max 4 osoby

od 600 zł / doba

1 podwójne łóżko, 1 kanapa

52m2

Wyposażenie

Domki „NATURA I LEKTURA” wyposażyliśmy w sprzęt najwyższej jakości. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście znaleźli pasjonując zajęcie bez względu na aurę. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nie będą żałować spędzonego u nami czasu.

Kuchnia
Klimatyzacja
Meble ogrodowe
Czworonogi mile widziane
Parking w cenie jednej książki dołożonej do biblioteki

Atrakcje

Goszczących w Naturze lub Lekturze, zachęcamy do poświęcenia czasu na wizytę w naszych lokalnych, kaszubskich atrakcjach turystycznych. Poniżej kilka propozycji dla miłośników natury, kultury i osób ciekawych lokalnych specjałów kulinarnych.

Kamienne Kręgi w Odrach
Jezioro Wdzydzkie, Krzyż Jezior Wdzydzkich
Wieża Widokowa Wieżyca
Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny
Stary Browar w Kościerzynie
Fabryka Porcelany w Łubianie
Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie
Wsie Kaszubskie – Lipusz, Borsk, Juszki
Trasy rowerowe w sercu Kaszub

Jezioro
Las
Kajak
Rzeka
Palenisko

Galeria